Carretera de connexió de Kahramanmaraş Osmaniye OK

manera de connexió de Heromaras osmaniye
manera de connexió de Heromaras osmaniye

Metropolitan Municipality va completar els treballs de connexió amb Kahramanmaraş Osmaniye. Els residents del districte de Yeşilova van agrair a Hayrettin Güngör, alcaldessa del municipi metropolità per la inversió.

El municipi metropolità de Kahramanmaraş, el districte Andırın Yeşilova i el districte d'Osmaniye Kadirli que connecta l'artèria han completat els seus treballs. La ruta, de gran importància per al transport de la regió, es va fer encara més bella després de les obres d’asfalt i de línia. Els treballs van completar milers de metres de llarg i una amplada de 20 metres, afirmant que estan molt satisfets amb els residents, va agrair l’alcalde Hayrettin Gungor.

Gràcies de Muhtar Demir

Özgür Demir, l’alcalde del barri de Yeşilova, d’Andır, va declarar que el problema que havien estat experimentant durant molts anys va ser resolt per l’alcalde del municipi metropolità Hayrettin Güngör i va dir que uk teníem un gran problema en aquesta carretera entre el nostre barri i Osmaniye Kadirli. Gràcies al nostre alcalde Hayrettin Güngör, va solucionar la nostra feina amb una instrucció i la nostra carretera principal va obtenir asfalt calent. Vull agrair el Sr. President i el seu equip çalışma.

El nostre problema va ser resolt

İbrahim Karcı, un resident del barri de Yeşilova, va dir: El nostre alcalde havia visitat el nostre barri abans de les eleccions. Li havíem enviat la nostra sol·licitud de camí. El nostre president va dir que el problema es resoldria. Avui Hamdolsun ens va fer camí i ens vam alliberar d’un gran problema. Volem agrair al nostre equip d’alcalde Hayrettin Güngör i equips de treballs científics.

Horari actual de licitació del ferrocarril

Sal 24

Avís de licitació: Es comprarà una línia de vida horitzontal (TUDEMSAS)

Setembre 24 @ 14: 00 - 15: 00
organitzadors: TÜDEMSAŞ
+ 90 346 2251818
zar 25

Convocatòria: Licitació Electro-Mecànica Obres

Setembre 25 @ 10: 00 - 11: 00
organitzadors: TCDD
444 8 233
eki 01

Avís de contractació: S'obtindrà un servei d'auditoria independent

Octubre 1 @ 10: 00 - 11: 00
organitzadors: TCDD
444 8 233
Sobre Levent Elmastaş
Editor RayHaber

Sigues el primer a comentar

Yorumlar

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu no desitjat. Esbrineu com es processa el vostre comentari.