Keskin investigat al Centre de control de trànsit aeri DHMİ

un fort centre de control de trànsit aeri dhmi va trobar comentaris
un fort centre de control de trànsit aeri dhmi va trobar comentaris

La Direcció General de l'Autoritat Estatal d'Aeroports (DHMİ) i el president del Consell d'Administració, Hüseyin Keskin, que va fer els exàmens al Centre de control de trànsit aeri DHMİ, van fer avaluacions al compte de mitjans socials sobre la visita.

Keskin va dir: "El nostre centre gestiona el trànsit aeri amb una disciplina i un èxit que no permetran un retard en incloure totes les condicions en la seva planificació estratègica."

El general Müdü Keskin comparteix el seu compte de Twitter (@dhmihkeskin) de la manera següent:

Al meu espai aeri 1.000.000 km2, vaig realitzar inspeccions al Centre de control de trànsit aeri del DHMİ, on es van enviar i gestionar de forma mitjana diària els avions civils 4200 i un gran nombre de trànsit militar i rebre informació sobre problemes tècnics i operatius.

En aquest centre, on ens sentim orgullosos dels serveis superiors que proporciona a l’aviació civil mundial, el servei de control d’aire 7 / 24 (ATC) es proporciona en totes les condicions meteorològiques en una infraestructura de xarxa molt complexa amb nombroses estacions de radar i comunicacions.

Amb l’objectiu de garantir que els nostres aeroports funcionin amb la màxima eficàcia, eficàcia i eficiència, el nostre centre gestiona el nostre trànsit aeri amb una disciplina i un èxit que no permetran un retard en incloure totes les condicions en la seva planificació estratègica.

Vull agrair la nostra dedicació als nostres estimats companys i els desitjo un èxit continuat.

Carregant ...

Calendari de licitació del ferrocarril actual

S 15

Anunci de licitació: Servei del personal

Novembre 15 @ 14: 00 - 15: 00
organitzadors: TCDD
444 8 233
S 15

Anunci de licitació: Bridge Works

Novembre 15 @ 14: 00 - 15: 00
organitzadors: TCDD
444 8 233
S 15

Anunci de licitació: Bridge Works

Novembre 15 @ 14: 00 - 15: 00
organitzadors: TCDD
444 8 233
Sobre Levent Elmastaş
RayHaber editor

Sigues el primer a comentar

Yorumlar